CENY MILLENNIUM 7

Prodej slovníků Millennium byl ukončen, navštivte prosím stránky s novou verzí Magnus 2009

Překladové slovníky Millennium ve verzi 7 přichází oproti verzi 6 s rozšířenou databází všeobecných i odborných výrazů. Byly přidány nové obory a rozšířeny stávající. Jednotlivé oborové podskupiny (až 130 pro každou jazykovou kombinaci) jsou zatříděny do čtyř základních prodejních modulů BASIC, STANDARD, BUSINESS a PROFESSIONAL. Všechny moduly včetně výslovnosti jsou distribuovány na jediném CD-ROM. Slovníky jsou funkční po dobu 30 dní od první instalace a po této době je nutné vložit patřičný odblokovací klíč, který zákazník obdrží po zaplacení.

BASIC
nová verze
prodej ukončen

AČ/ČA - 119 473, NČ/ČN - 74 653 , FČ/ČF - 112 817, RČ/ČR - 38 257 významových dvojic

Obsahuje všeobecné slovníky základní a rozšířené (AČ, NČ, FČ a RČ). Určeno pro běžné uživatele, studenty a začátečníky. Je vhodný pro překlady obecných textů.


STANDARD
nová verze
prodej ukončen

AČ/ČA - 523 898, RČ/ČR - 205 713 významových dvojic

Obsahuje všeobecné slovníky základní, rozšířené a konverzační fráze (pouze AČ a RČ u ostatních jazyků je součástí modulu BUSINESS). Určeno pro běžné uživatele, studenty i začátečníky. Je vhodný pro překlady obecných textů, svým popisným rozsahem zasahuje často i do odborných oblastí.


BUSINESS (španělština)
nová verze
prodej ukončen

ŠČ/ČŠ - 410 000 významových dvojic

Obsahuje všeobecné slovníky základní, rozšířené, konverzační fráze, idiomy, přísloví, slovní spojení. Kromě toho také mnoho výrazů zasahujících do oblasti technické a ekonomické. Určeno pro běžné uživatele, studenty, začátečníky a najde uplatnění i pro překladatele. Je vhodný pro překlady obecných textů, svým popisným rozsahem zasahuje často i do odborných oblastí.


BUSINESS
nová verze
prodej ukončen

AČ/ČA - 1 578 622, NČ/ČN - 923535 , FČ/ČF - 629 020 významových dvojic

Obsahuje modul BASIC a dále všechny obory technické, obchodní, finanční a právní. Určeno pro všechny pokročilé uživatele, obchodníky, manažery, studenty vysokých škol, překladatele, technické pracovníky a další. Je vhodný zejména pro překlady odborných textů z oblastí:
technika obecně, vodohospodářství, textil, automobily, obuv, obalová technika, rafinérie, jaderná technika, metalurgie, strojírenství, čerpadla, turbíny, plechy, stavebnictví, architektura, motorizmus, byty a bytová výstavba, běžné zkratky, speciální zkratky, idiomy, fráze a konverzace, matematika, fyzika, polygrafie, silnice a železnice, počítačové zkratky, počítače a Internet, informatika, výpočetní technika, energetika, elektrotechnika, obchod, právo, finance, ekonomie a hospodářství, banky a další

PROFESSIONAL
nová verze
prodej ukončen

AČ/ČA - 1 906 787, NČ/ČN - 1 153917, FČ/ČF - 717 777 , RČ/ČR - 730 000 významových dvojic

Obsahuje modul BUSINESS a dále všechny ostatní úzce specializované obory nezařazené do modulu BUSINESS, navíc obsahuje unikátní a svým rozsahem na českém trhu největší Vojenský slovník. Určeno pro profesně zaměřené uživatele, manažery, obchodníky, profesní odborníky a především pro profesionální překladatele a tlumočníky. Je vhodný k překladu všech druhů textů, od obecných až po vysoce odborné. Disponuje největší databází odborných výrazů na našem trhu! Zastoupené oblasti:

vše z modulu BUSINESS a navíc chemie, lékařská terminologie, farmacie a zkratky, biologie, zoologie, dřevozpracovatelství, myslivost a rybářství, botanika, zoologie, geologie, zeměpis, pedagogika, psychologie, kultura a umění, pojišťovnictví, požárnictví, letectví, americká angličtina, vojenský slovník, vojenské zkratky a další


EXTRA - Chemicko-lékařský slovník
nová verze
prodej ukončen
EXTRA - Vojenský slovník
nová verze
prodej ukončen
Tyto slovníky jsou běžně součástí kompletního modulu Professional, je možné je nyní zakoupit zvlášť. Vždy obsahují také základní slovní zásobu Basic.


Zastoupení jednotlivých specializovaných oborů se může pro každou jazykovou kombinaci mírně lišit. Francouzština svým rozsahem nepokrývá zcela všechny obory.

Upgrade z verze Millennium6 (PROFESSIONAL) prodej ukončen
Upgrade z verze Millennium5 (Multioborový slovník >> PROFESSIONAL) prodej ukončen
Ceny ostatních kombinací upgrade na vyžádání u info@vocab.cz

 

Multilicenční slevy (platí také pro hromadné objednávky více zákazníků!)
Sleva platí pro objednávku více licencí jedné jazykové kombinace

2 licence

prodej ukončen

5 licencí

prodej ukončen

10 licencí

prodej ukončen

více než 10 licencí

prodej ukončen

POZNÁMKY


DISTRIBUČNÍ CD

Všechny překladové slovníky Millennium (BASIC, STANDARD, BUSINESS a PROFESSIONAL) jsou distribuovány společně na jediném CD (angličtina, němčina, francouzština i ruština). Základem je ovládací program slovníku, který využívá jednotlivé slovníkové databáze. Použití těchto databází je vázáno na tzv. odblokovací klíč, který obsahuje veškeré informace o právech, která zákazník zakoupil. Tento odblokovací klíč zákazník obdrží po zaplacení konkrétních slovníků. Výhodou tohoto způsobu distribuce je možnost kdykoli dokoupit další moduly odborných slovníků (resp. práva k nim) bez nutnosti zasílání jiného CD. Jednoduše uhradíte příslušnou částku a telefonicky či e-mailem obdržíte nový odblokovací klíč.